Jeste�?�? w: Strona główna
Nota prawna

Nasza strona internetowa została przygotowana wyłącznie w celach informacyjnych. Pomimo, że dokładamy wszelkich starań aby informacje w niej zawarte były jak najbardziej aktualne, żadna z nich nie może być uważana za ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie prawa Szkoły Podstawowej nr 10 w Szczecinie do nazwy firmy, logo, znaków graficznych, identyfikatorów cyfrowych, aplikacji oraz wszelkich innych dokumentów publikowanych na stronie, są zastrzeżone i podlegają ochronie.

Z wyjątkiem miejsc, w których zostało to wyraźnie zaznaczone, żadne informacje ze stron witryny nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane w żadnej formie, bez pisemnej zgody Szkoły Podstawowej nr 10 w Szczecinie, bądź bez podania źródła.

"));